تنها عشق، حقیقت دارد

کتابی خوانده ام به نام تنها عشق، حقیقت دارد نوشته برایان ال وایس که داستانیست از همزادان بازپیوسته.
در این کتاب نویسنده ماجرایی را شرح می دهد که افراد با هیپنوتیزم به گذشته خود می روند و ثابت می شود افراد در گذشته و پیش از آن که به زمان حال برسند، زندگی های بسیاری را تجربه کرده اند.
این کتاب حاصل مشاهدات خودِ نویسنده است که روان پزشک می باشد و فقط اسامی و اتفاقات بسیار ناچیزی را برای حفظ حریم خصوصی بیماران تغییر داده است.
کاری به این که چه اندازه این نظریات درست باشند و این که با کدام باور های دینی منطبق هستند یا با آن ها مغایرت دارند، ندارم؛ از زمانی که این کتاب را خوانده ام با فرض درست بودن چنین نظری و این که من پیش از زمان حال چندین زندگی را تجربه کرده باشم، خیلی به این فکر می کنم که در کدام زندگی به معنای واقعی خوشبخت بوده ام و آیا اصلاً زمانی بوده است که همه چیز آنی باشند که دلم می خواسته یا باید هنوز زندگی های دیگری را تجربه کنم که به ساحل خوشبختی برسم.
امروز با یادآوری این کتاب در اینترنت جست و جویی کردم و دانستم دکتر برایان ال وایس کتاب دیگری نیز به نام جز عشق، راهی نیست هم نوشته است که در آن از طریق هیپنوتیزم مراجعانش را به آینده می برد و در آن کتاب چنان که از نامش معلوم است -جز عشق، راهی نیست- به خواننده می فهماند که هرچه انسان، مهربان تر، با عاطفه تر و نوع دوست تر باشد، در آینده خوشبخت تر خواهد بود.
خیلی دوست دارم این کتاب را بخوانم اما متأسفانه هنوز گویا نشده است که در دسترس ما نابینایان قرار گیرد.

این نوشته در متفرقه ارسال و , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 دیدگاه دربارهٔ «تنها عشق، حقیقت دارد»

 1. س می‌گوید:

  سلام! (: شکلک لبخند
  به به! چه موضوع جالب و زیبایی! شکلک ذوق زدگی! کاش کسی پیدا میشد ما را هم هیپنوتیزم می کرد از این چیزها بهمان می گفت! شکلک شرمندگی.اما در مورد کتاب دوم، واقعا امیدوارم کتاب گویای آن هم به زودی در دسترس قرار بگیرد. راستی ایشان گویا کتاب دیگری هم نوشته اند یا این گونه که به نظر می رسد کتاب دیگری هم از ایشان در جستجوها دیده میشود که بی شباهت به آنچه درباره این کتاب گفتید نیست: استادان بسیار، زندگی های بسیار اثر برایان ال. وایس
  جالبست که نام اصلی کتاب جز عشق راهی نیست هم “همان روح، بدنهای بسیار” بوده!

  • حسین آگاهی می‌گوید:

   سلام.
   دقیقاً من هم چنین آرزویی دارم که کسی باشه و از این حرفا برام بزنه
   بله ایشون کتابی دارند به نام استادان بسیار زندگی های بسیار که قبل از این کتاب که من این جا معرفی کردم نوشته شده و این که من ازش نوشتم یه جورایی مکمل اون کتاب هست و جالبه که کتاب سفر به آینده شون هم تغییر اسم پیدا کرده که نمی دونم چرا.

   • س می‌گوید:

    سلام! (: (شکلک لبخند)
    بله واقعا بسیار هیجان انگیز و جالب خواهد بود اگر که بشود. این تغییر اسم کتابها به نظر می رسد بیشتر برای اینکه مخاطبان را جذب کند باشد. به امید اینکه هم کتابهای گویایی که در نظر دارید هر چه زودتر آماده بشود و هم اینکه کسی پیدا بشود که این آرزوی هیپنوتیزم شدن به دلمان نماند! (شکلک آرزومند و دست به دعا برداشتن)

 2. پریسا می‌گوید:

  سلام. چه قدر دلم می خواد بدونم در زندگی های گذشته خودم چه مدلی بودم. باید جالب باشه. و در مورد آینده، … هم دلم می خواد بدونم هم می ترسم. اگر چیزی که در آینده خواهم بود خیلی نا امید کننده باشه حسابی حالم گرفته میشه.
  اما جدی اگر این نظریه ها درست باشن ای کاش می شد۱خورده زندگی های گذشته خودمون رو یادمون بیاد. دلم خیلی می خواد بدونمشون. و این کتابه. میشه آدرسش رو بهم بدید برم بردارم بخونمش؟ کاش متنی باشه! و اون کتاب بعدی. ایول اگر بدونید چه کمکی بهم کردید! اسم۱کتاب می خواستم که خوندنی و به درد خور باشه. داستانش زیاده بیخیال فقط حسابی ممنون و کتاب. این کتابه کجاست می خوام بخونمش!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله امنیتی را در کادر بنویسید *