سلام دنیا

درود بر تمام کسانی که این جا را می خوانند.

بیش از پنج سال است که در سرویس های مختلف وبلاگ نویسی می کنم اما به دلیل رایگان بودن وبلاگ ها و این که هر روز یک بازی جدید سرم در می آوردند و در آخرین اقدام، پرشین بلاگ کلی از نوشته هایم را به هوا فرستاد تصمیم گرفتم بنا به ضرب المثل مرگ یک بار، شیون هم یک بار به وردپرس بیایم و فضای میزبانی و دامنه مستقل خودم را داشته باشم تا ببینم دیگر چه کسی جرأت دارد نوشته ها، نظرات یا هر تغییری که من در سایتم داده ام را ندید بگیرد و با احساساتم بازی کند.

قرار است کم کم نوشته های وبلاگ هایی را که داشته ام به این جا منتقل کنم و در این بین گاهی هم نوشته جدید خواهیم داشت بعد از این که تمام نوشته ها حذف شدند تمام وبلاگ هایی را که در فضای مجازی به نام خودم ایجاد کرده ام با زدن دکمه انفجار به هوا خواهم فرستاد.

حس خوبی دارم از این که دارم این جا با آزادی کامل می نویسم.

البته هنوز خیلی چیز ها را بلد نیستم و باید کم کم زمان عزیز مسائل را حل کند و روزگار گرامی هم بسی نقض بازی ها کنند تا من را پیش آموزگار بنشانند.

به رسم این که اولین نوشته خودکار وردپرس با نام سلام دنیا این جا منتشر شده بود و بنده به هوا فرستادمش نام اولین نوشته خودم را هم سلام دنیا می گذارم.

این نوشته در متفرقه ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 Responses to سلام دنیا

 1. پریسا می‌گوید:

  سلام. ایول تبریک! موافقم حس خوبیه. روز های اول که خونه جدیدم رو ساختم همین حس رو داشتم. عجیب حس می کردم سایتم۱خونه واقعیه که از جا های قبلیم خیلی بهتره. دلم تنگه بلاگ اسکای بود ولی اینجا بیشتر خوش می گذشت هنوز هم داره بهم خوش می گذره. شما هم حسابی اینجا که الان هستید رو دوستش خواهید داشت مطمئنم. درضمن اینجا میشه حسابی به پرشینبلاگ چیز گفت و آخ جون خخخ! عالی شد باز هم تبریک میگم. منتظر پست های بعدی هستم!
  حسابی شاد باشید!

  • حسین آگاهی می‌گوید:

   سلام.
   همون طور که بعد از وردپرس که به طور خودکار اولین پست رو زده و من شدم دومین نفر که پست زدم شما هم بعد از وردپرس که به طور خودکار اولین کامنت رو منتشر کرده دومین کامنت دهنده این جا هستید.
   امیدوارم این جا با آزادی بیشتری حرف بزنیم.
   فکر کنم بشه هر قدر دلمون میخواد توی کامنت ها بنویسیم و بنویسیم.
   بابت تمامِ دلگرمی ها ممنون از نوع حسابیش.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پاسخ معادله امنیتی را در کادر بنویسید *